Klassement, uitslagen & paring 2016-2017

Klassement Ligakampioenschap

Ligakampioenschap Antwerpen 2016-2017

Ligakampioenschap Antwerpen 2016-2017
194
Organisator: ChessLooks Lier
Arbiter: Tobias Verhulst
Toernooi: Swiss Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 11/12/2016 tot 22/01/2017
Scheidingssystemen: Buch, MB, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Stand na ronde 9
Cl. Titel Naam Voornaam EloUsed Clubnaam #Part. PtnTot. Perf Buch MB SB OR #Win Cat
1 FM Cools Gorik 2308 Hoboken 9 7.0 2277 50.50 28.50 38.00 0.0 5 (100) +2000
2   Penson Thierry 2220 Deurne 9 6.5 2181 51.00 28.50 35.00 1.0 5 (100) +2000
3   Schuermans Robert 2149 Deurne 9 6.5 2153 50.00 28.50 33.50 1.0 6 (100) +2000
4   Van Vlaenderen Koen 1984 Mechelen 9 6.5 2075 47.50 26.50 32.50 1.0 5 (200) -2000
5   Boeykens Marc 2176 TSMechelen 9 6.0 2162 51.00 29.00 32.25 0.5 3 (100) +2000
6   Van Herck Marcel 2130 Deurne 9 6.0 2134 48.00 26.50 29.25 0.5 4 (100) +2000
7   Verrijssen Patrick 1930 ChessLooks Lier 8 5.0 1936 45.00 25.00 21.50 0.0 5 (200) -2000
8   Carpentier Julian 1736 Brasschaat 9 5.0 1807 44.50 24.00 20.00 0.0 5 (300) -1800
9   Guldentops Pierre 1721 ChessLooks Lier 8 5.0 1827 42.00 22.00 24.00 0.0 5 (300) -1800
10   Laporte Erik 1553 ChessLooks Lier 9 5.0 1692 40.50 20.50 19.50 0.0 3 (400) -1600
11   Mitran Anthony Cristian 2115 Brasschaat 7 5.0 2090 40.00 22.50 21.00 0.0 4 (100) +2000
12   Vandeweyer Sigri 1494 Schilde 9 5.0 1509 33.50 19.50 13.00 0.0 5 (400) -1600
13   Smet Louis 1878 Temse 7 4.5 1769 34.50 18.50 22.00 0.0 4 (200) -2000
14   Mitran Marie 1573 Brasschaat 9 4.0 1676 42.50 23.00 15.50 0.0 3 (400) -1600
15   Verbeeck Kevin 1823 ChessLooks Lier 9 4.0 1710 42.00 21.50 16.00 0.0 3 (200) -2000
16   Jacobs Paul 1666 Schilde 9 4.0 1631 40.50 22.50 14.25 0.0 3 (300) -1800
17   Doossche Carlo 1679 Oude God Mortsel 9 4.0 1565 38.50 20.50 15.25 0.0 3 (300) -1800
18   Van Brugghe Bart 1627 Brasschaat 8 4.0 1580 35.50 20.00 16.00 0.0 3 (300) -1800
19   Cuyx Tomas 1448 Mechelen 9 4.0 1469 34.50 18.50 12.00 0.0 3 (400) -1600
20   De Cocq Ramin 1628 Geel 7 4.0 1619 33.50 21.00 11.00 0.0 3 (300) -1800
21   Mitran Ovi 1530 Brasschaat 9 4.0 1459 33.00 18.50 9.75 0.0 3 (400) -1600
22   Demeersseman Rudi 1396 ChessLooks Lier 8 3.5 1360 38.00 21.00 10.75 0.0 1 (500) -1400
23   Barsegian Michael 1292 Hoboken 9 3.5 1414 33.50 20.00 10.00 0.0 3 (500) -1400
24   Goossens Senne 0 Turnhout 8 3.0 1369 36.00 20.00 9.25 0.0 1 (500) -1400
25   Gijsels Xander 1291 Turnhout 7 3.0 1280 29.00 16.50 8.00 0.0 2 (500) -1400
26   Laeremans Louis 1384 Noorderwijk 8 2.5 1251 35.50 20.00 8.50 0.0 1 (500) -1400
27   Goossens Anouck 0 Turnhout 8 2.5 1236 32.50 19.00 6.75 0.0 1 (500) -1400
28   Smet Luc 1435 Temse 6 1.0 635 26.00 16.50 4.00 0.0 0 (400) -1600
29   Boonants Paul 0 Mechelen 2 0.0 972 19.50 10.00 10.50 0.0 0 (500) -1400
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/12/2016)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
2 Laporte Erik (1553) 5.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
4 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
5 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
6 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
7 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
8 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
9 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Gijsels Xander (1291) 3.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
11 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Goossens Senne (0) 3.0
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
13 De Cocq Ramin (1628) 4.0 1-0 Boonants Paul (0) 0.0
  Guldentops Pierre (1721) 5.0 &nbsp Afwezig    
  Smet Louis (1878) 4.5 &nbsp Afwezig    
  Van Brugghe Bart (1627) 4.0 &nbsp Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (18/12/2016)
1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 0-1 Cools Gorik (2308) 7.0
2 Penson Thierry (2220) 6.5 1-0 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
3 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Schuermans Robert (2149) 6.5 1-0 Verbeeck Kevin (1823) 4.0
5 Jacobs Paul (1666) 4.0 0-1 Van Herck Marcel (2130) 6.0
6 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 1-0 De Cocq Ramin (1628) 4.0
7 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
8 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 ½-½ Doossche Carlo (1679) 4.0
9 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
10 Mitran Marie (1573) 4.0 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
11 Barsegian Michael (1292) 3.5 ½-½ Laporte Erik (1553) 5.0
12 Mitran Ovi (1530) 4.0 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
13 Boonants Paul (0) 0.0 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
14 Cuyx Tomas (1448) 4.0 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
  Smet Louis (1878) 4.5 &nbsp Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (04/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Schuermans Robert (2149) 6.5
2 Van Herck Marcel (2130) 6.0 ½-½ Penson Thierry (2220) 6.5
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
4 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Van Brugghe Bart (1627) 4.0
5 De Cocq Ramin (1628) 4.0 0-1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
6 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Mitran Marie (1573) 4.0
7 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
8 Guldentops Pierre (1721) 5.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
9 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
10 Doossche Carlo (1679) 4.0 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
11 Laporte Erik (1553) 5.0 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
12 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Barsegian Michael (1292) 3.5
13 Gijsels Xander (1291) 3.0 0-1 Smet Louis (1878) 4.5
14 Laeremans Louis (1384) 2.5 1ff-0 Boonants Paul (0) 0.0
  Goossens Anouck (0) 2.5 &nbsp Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (05/01/2017)
1 Penson Thierry (2220) 6.5 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 ½-½ Van Herck Marcel (2130) 6.0
3 Schuermans Robert (2149) 6.5 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Jacobs Paul (1666) 4.0 ½-½ Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
5 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Carpentier Julian (1736) 5.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
7 Barsegian Michael (1292) 3.5 0-1 Doossche Carlo (1679) 4.0
8 Smet Louis (1878) 4.5 ½-½ Laporte Erik (1553) 5.0
9 Cuyx Tomas (1448) 4.0 ½-½ Verbeeck Kevin (1823) 4.0
10 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 De Cocq Ramin (1628) 4.0
11 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 1-0 Goossens Senne (0) 3.0
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
13 Mitran Ovi (1530) 4.0 ½-½ Demeersseman Rudi (1396) 3.5
14 Boonants Paul (0) 0.0 0-1ff Smet Luc (1435) 1.0
  Gijsels Xander (1291) 3.0 &nbsp Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
2 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Penson Thierry (2220) 6.5
3 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
4 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Carpentier Julian (1736) 5.0
5 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
6 Guldentops Pierre (1721) 5.0 1-0 Jacobs Paul (1666) 4.0
7 Mitran Marie (1573) 4.0 ½-½ De Cocq Ramin (1628) 4.0
8 Laporte Erik (1553) 5.0 ½-½ Van Brugghe Bart (1627) 4.0
9 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
10 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 1-0 Smet Louis (1878) 4.5
11 Barsegian Michael (1292) 3.5 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
12 Gijsels Xander (1291) 3.0 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
13 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 ½-½ Goossens Anouck (0) 2.5
14 Goossens Senne (0) 3.0 ½-½ Laeremans Louis (1384) 2.5
  Boonants Paul (0) 0.0 &nbsp Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/01/2017)
1 Van Herck Marcel (2130) 6.0 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Penson Thierry (2220) 6.5 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
3 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
5 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 0-1 Verbeeck Kevin (1823) 4.0
7 Mitran Marie (1573) 4.0 ½-½ Doossche Carlo (1679) 4.0
8 Jacobs Paul (1666) 4.0 0-1 Laporte Erik (1553) 5.0
9 De Cocq Ramin (1628) 4.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Cuyx Tomas (1448) 4.0 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
11 Smet Louis (1878) 4.5 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
12 Mitran Ovi (1530) 4.0 ½-½ Goossens Senne (0) 3.0
13 Goossens Anouck (0) 2.5 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
  Demeersseman Rudi (1396) 3.5 &nbsp Bye    
  Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 &nbsp Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0 &nbsp Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 7 (08/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
2 Schuermans Robert (2149) 6.5 1-0 Van Herck Marcel (2130) 6.0
3 Guldentops Pierre (1721) 5.0 0-1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
4 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
5 Laporte Erik (1553) 5.0 ½-½ De Cocq Ramin (1628) 4.0
6 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
7 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Mitran Marie (1573) 4.0
8 Smet Louis (1878) 4.5 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
9 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
10 Barsegian Michael (1292) 3.5 0-1 Van Brugghe Bart (1627) 4.0
11 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 Cuyx Tomas (1448) 4.0
12 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Mitran Ovi (1530) 4.0
  Goossens Senne (0) 3.0 &nbsp Bye    
  Gijsels Xander (1291) 3.0 &nbsp Afwezig    
  Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 &nbsp Afwezig    
  Verrijssen Patrick (1930) 5.0 &nbsp Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0 &nbsp Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/01/2017)
1 Schuermans Robert (2149) 6.5 0-1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
2 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Cools Gorik (2308) 7.0
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Van Herck Marcel (2130) 6.0
4 Penson Thierry (2220) 6.5 1-0 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
5 Mitran Marie (1573) 4.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Cuyx Tomas (1448) 4.0 0-1 Laporte Erik (1553) 5.0
7 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 0-1 Smet Louis (1878) 4.5
8 Jacobs Paul (1666) 4.0 ½-½ Verbeeck Kevin (1823) 4.0
9 Mitran Ovi (1530) 4.0 0-1 Doossche Carlo (1679) 4.0
10 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
11 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Barsegian Michael (1292) 3.5
13 Laeremans Louis (1384) 2.5 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
  De Cocq Ramin (1628) 4.0 &nbsp Afwezig    
  Smet Luc (1435) 1.0 &nbsp Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0 &nbsp Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 9 (22/01/2017)
1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Guldentops Pierre (1721) 5.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
3 Laporte Erik (1553) 5.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
4 Smet Louis (1878) 4.5 0-1 Boeykens Marc (2176) 6.0
5 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
6 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
7 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Jacobs Paul (1666) 4.0
8 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
9 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Cuyx Tomas (1448) 4.0 ½-½ Van Brugghe Bart (1627) 4.0
11 Mitran Ovi (1530) 4.0 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
12 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 1-0 Goossens Senne (0) 3.0
13 Gijsels Xander (1291) 3.0 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
  De Cocq Ramin (1628) 4.0 &nbsp Afwezig    
  Smet Luc (1435) 1.0 &nbsp Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0 &nbsp Forfait    
Begin van de pagina