Klassement Ligakampioenschap

Ligakampioenschap Antwerpen 2016-2017
Ligakampioenschap Antwerpen 2016-2017
194
Organisator: ChessLooks Lier
Arbiter: Tobias Verhulst
Toernooi: Swiss Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 11/12/2016 tot 22/01/2017
Scheidingssystemen: Buch, MB, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Stand na ronde 9
Cl. Titel Naam Voornaam EloUsed Clubnaam #Part. PtnTot. Perf Buch MB SB OR #Win Cat
1 FM Cools Gorik 2308 Hoboken 9 7.0 2277 50.50 28.50 38.00 0.0 5 (100) +2000
2 Penson Thierry 2220 Deurne 9 6.5 2181 51.00 28.50 35.00 1.0 5 (100) +2000
3 Schuermans Robert 2149 Deurne 9 6.5 2153 50.00 28.50 33.50 1.0 6 (100) +2000
4 Van Vlaenderen Koen 1984 Mechelen 9 6.5 2075 47.50 26.50 32.50 1.0 5 (200) -2000
5 Boeykens Marc 2176 TSMechelen 9 6.0 2162 51.00 29.00 32.25 0.5 3 (100) +2000
6 Van Herck Marcel 2130 Deurne 9 6.0 2134 48.00 26.50 29.25 0.5 4 (100) +2000
7 Verrijssen Patrick 1930 ChessLooks Lier 8 5.0 1936 45.00 25.00 21.50 0.0 5 (200) -2000
8 Carpentier Julian 1736 Brasschaat 9 5.0 1807 44.50 24.00 20.00 0.0 5 (300) -1800
9 Guldentops Pierre 1721 ChessLooks Lier 8 5.0 1827 42.00 22.00 24.00 0.0 5 (300) -1800
10 Laporte Erik 1553 ChessLooks Lier 9 5.0 1692 40.50 20.50 19.50 0.0 3 (400) -1600
11 Mitran Anthony Cristian 2115 Brasschaat 7 5.0 2090 40.00 22.50 21.00 0.0 4 (100) +2000
12 Vandeweyer Sigri 1494 Schilde 9 5.0 1509 33.50 19.50 13.00 0.0 5 (400) -1600
13 Smet Louis 1878 Temse 7 4.5 1769 34.50 18.50 22.00 0.0 4 (200) -2000
14 Mitran Marie 1573 Brasschaat 9 4.0 1676 42.50 23.00 15.50 0.0 3 (400) -1600
15 Verbeeck Kevin 1823 ChessLooks Lier 9 4.0 1710 42.00 21.50 16.00 0.0 3 (200) -2000
16 Jacobs Paul 1666 Schilde 9 4.0 1631 40.50 22.50 14.25 0.0 3 (300) -1800
17 Doossche Carlo 1679 Oude God Mortsel 9 4.0 1565 38.50 20.50 15.25 0.0 3 (300) -1800
18 Van Brugghe Bart 1627 Brasschaat 8 4.0 1580 35.50 20.00 16.00 0.0 3 (300) -1800
19 Cuyx Tomas 1448 Mechelen 9 4.0 1469 34.50 18.50 12.00 0.0 3 (400) -1600
20 De Cocq Ramin 1628 Geel 7 4.0 1619 33.50 21.00 11.00 0.0 3 (300) -1800
21 Mitran Ovi 1530 Brasschaat 9 4.0 1459 33.00 18.50 9.75 0.0 3 (400) -1600
22 Demeersseman Rudi 1396 ChessLooks Lier 8 3.5 1360 38.00 21.00 10.75 0.0 1 (500) -1400
23 Barsegian Michael 1292 Hoboken 9 3.5 1414 33.50 20.00 10.00 0.0 3 (500) -1400
24 Goossens Senne 0 Turnhout 8 3.0 1369 36.00 20.00 9.25 0.0 1 (500) -1400
25 Gijsels Xander 1291 Turnhout 7 3.0 1280 29.00 16.50 8.00 0.0 2 (500) -1400
26 Laeremans Louis 1384 Noorderwijk 8 2.5 1251 35.50 20.00 8.50 0.0 1 (500) -1400
27 Goossens Anouck 0 Turnhout 8 2.5 1236 32.50 19.00 6.75 0.0 1 (500) -1400
28 Smet Luc 1435 Temse 6 1.0 635 26.00 16.50 4.00 0.0 0 (400) -1600
29 Boonants Paul 0 Mechelen 2 0.0 972 19.50 10.00 10.50 0.0 0 (500) -1400
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/12/2016)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
2 Laporte Erik (1553) 5.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
4 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
5 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
6 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
7 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
8 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
9 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Gijsels Xander (1291) 3.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
11 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Goossens Senne (0) 3.0
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
13 De Cocq Ramin (1628) 4.0 1-0 Boonants Paul (0) 0.0
  Guldentops Pierre (1721) 5.0   Afwezig    
  Smet Louis (1878) 4.5   Afwezig    
  Van Brugghe Bart (1627) 4.0   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (18/12/2016)
1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 0-1 Cools Gorik (2308) 7.0
2 Penson Thierry (2220) 6.5 1-0 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
3 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Schuermans Robert (2149) 6.5 1-0 Verbeeck Kevin (1823) 4.0
5 Jacobs Paul (1666) 4.0 0-1 Van Herck Marcel (2130) 6.0
6 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 1-0 De Cocq Ramin (1628) 4.0
7 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
8 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 ½-½ Doossche Carlo (1679) 4.0
9 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
10 Mitran Marie (1573) 4.0 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
11 Barsegian Michael (1292) 3.5 ½-½ Laporte Erik (1553) 5.0
12 Mitran Ovi (1530) 4.0 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
13 Boonants Paul (0) 0.0 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
14 Cuyx Tomas (1448) 4.0 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
  Smet Louis (1878) 4.5   Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (04/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Schuermans Robert (2149) 6.5
2 Van Herck Marcel (2130) 6.0 ½-½ Penson Thierry (2220) 6.5
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
4 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Van Brugghe Bart (1627) 4.0
5 De Cocq Ramin (1628) 4.0 0-1 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
6 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Mitran Marie (1573) 4.0
7 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
8 Guldentops Pierre (1721) 5.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
9 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
10 Doossche Carlo (1679) 4.0 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
11 Laporte Erik (1553) 5.0 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
12 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Barsegian Michael (1292) 3.5
13 Gijsels Xander (1291) 3.0 0-1 Smet Louis (1878) 4.5
14 Laeremans Louis (1384) 2.5 1ff-0 Boonants Paul (0) 0.0
  Goossens Anouck (0) 2.5   Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (05/01/2017)
1 Penson Thierry (2220) 6.5 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 ½-½ Van Herck Marcel (2130) 6.0
3 Schuermans Robert (2149) 6.5 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Jacobs Paul (1666) 4.0 ½-½ Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
5 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Carpentier Julian (1736) 5.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
7 Barsegian Michael (1292) 3.5 0-1 Doossche Carlo (1679) 4.0
8 Smet Louis (1878) 4.5 ½-½ Laporte Erik (1553) 5.0
9 Cuyx Tomas (1448) 4.0 ½-½ Verbeeck Kevin (1823) 4.0
10 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 De Cocq Ramin (1628) 4.0
11 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 1-0 Goossens Senne (0) 3.0
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
13 Mitran Ovi (1530) 4.0 ½-½ Demeersseman Rudi (1396) 3.5
14 Boonants Paul (0) 0.0 0-1ff Smet Luc (1435) 1.0
  Gijsels Xander (1291) 3.0   Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (06/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 1-0 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
2 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Penson Thierry (2220) 6.5
3 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
4 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 1-0 Carpentier Julian (1736) 5.0
5 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
6 Guldentops Pierre (1721) 5.0 1-0 Jacobs Paul (1666) 4.0
7 Mitran Marie (1573) 4.0 ½-½ De Cocq Ramin (1628) 4.0
8 Laporte Erik (1553) 5.0 ½-½ Van Brugghe Bart (1627) 4.0
9 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 1-0 Mitran Ovi (1530) 4.0
10 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 1-0 Smet Louis (1878) 4.5
11 Barsegian Michael (1292) 3.5 1-0 Cuyx Tomas (1448) 4.0
12 Gijsels Xander (1291) 3.0 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
13 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 ½-½ Goossens Anouck (0) 2.5
14 Goossens Senne (0) 3.0 ½-½ Laeremans Louis (1384) 2.5
  Boonants Paul (0) 0.0   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/01/2017)
1 Van Herck Marcel (2130) 6.0 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Penson Thierry (2220) 6.5 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
3 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
4 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
5 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 0-1 Verbeeck Kevin (1823) 4.0
7 Mitran Marie (1573) 4.0 ½-½ Doossche Carlo (1679) 4.0
8 Jacobs Paul (1666) 4.0 0-1 Laporte Erik (1553) 5.0
9 De Cocq Ramin (1628) 4.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Cuyx Tomas (1448) 4.0 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
11 Smet Louis (1878) 4.5 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
12 Mitran Ovi (1530) 4.0 ½-½ Goossens Senne (0) 3.0
13 Goossens Anouck (0) 2.5 1-0 Smet Luc (1435) 1.0
  Demeersseman Rudi (1396) 3.5   Bye    
  Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0   Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 7 (08/01/2017)
1 Cools Gorik (2308) 7.0 ½-½ Boeykens Marc (2176) 6.0
2 Schuermans Robert (2149) 6.5 1-0 Van Herck Marcel (2130) 6.0
3 Guldentops Pierre (1721) 5.0 0-1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
4 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
5 Laporte Erik (1553) 5.0 ½-½ De Cocq Ramin (1628) 4.0
6 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
7 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 0-1 Mitran Marie (1573) 4.0
8 Smet Louis (1878) 4.5 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
9 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 0-1 Jacobs Paul (1666) 4.0
10 Barsegian Michael (1292) 3.5 0-1 Van Brugghe Bart (1627) 4.0
11 Laeremans Louis (1384) 2.5 0-1 Cuyx Tomas (1448) 4.0
12 Smet Luc (1435) 1.0 0-1 Mitran Ovi (1530) 4.0
  Goossens Senne (0) 3.0   Bye    
  Gijsels Xander (1291) 3.0   Afwezig    
  Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0   Afwezig    
  Verrijssen Patrick (1930) 5.0   Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 8 (15/01/2017)
1 Schuermans Robert (2149) 6.5 0-1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5
2 Carpentier Julian (1736) 5.0 0-1 Cools Gorik (2308) 7.0
3 Boeykens Marc (2176) 6.0 ½-½ Van Herck Marcel (2130) 6.0
4 Penson Thierry (2220) 6.5 1-0 Verrijssen Patrick (1930) 5.0
5 Mitran Marie (1573) 4.0 0-1 Guldentops Pierre (1721) 5.0
6 Cuyx Tomas (1448) 4.0 0-1 Laporte Erik (1553) 5.0
7 Van Brugghe Bart (1627) 4.0 0-1 Smet Louis (1878) 4.5
8 Jacobs Paul (1666) 4.0 ½-½ Verbeeck Kevin (1823) 4.0
9 Mitran Ovi (1530) 4.0 0-1 Doossche Carlo (1679) 4.0
10 Goossens Senne (0) 3.0 0-1 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0
11 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0 1-0 Demeersseman Rudi (1396) 3.5
12 Goossens Anouck (0) 2.5 0-1 Barsegian Michael (1292) 3.5
13 Laeremans Louis (1384) 2.5 1-0 Gijsels Xander (1291) 3.0
  De Cocq Ramin (1628) 4.0   Afwezig    
  Smet Luc (1435) 1.0   Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0   Forfait    
Begin van de pagina
Ronde 9 (22/01/2017)
1 Van Vlaenderen Koen (1984) 6.5 ½-½ Cools Gorik (2308) 7.0
2 Guldentops Pierre (1721) 5.0 0-1 Penson Thierry (2220) 6.5
3 Laporte Erik (1553) 5.0 0-1 Schuermans Robert (2149) 6.5
4 Smet Louis (1878) 4.5 0-1 Boeykens Marc (2176) 6.0
5 Van Herck Marcel (2130) 6.0 1-0 Mitran Marie (1573) 4.0
6 Doossche Carlo (1679) 4.0 0-1 Mitran Anthony Cristian (2115) 5.0
7 Verrijssen Patrick (1930) 5.0 1-0 Jacobs Paul (1666) 4.0
8 Verbeeck Kevin (1823) 4.0 0-1 Carpentier Julian (1736) 5.0
9 Vandeweyer Sigri (1494) 5.0 1-0 Barsegian Michael (1292) 3.5
10 Cuyx Tomas (1448) 4.0 ½-½ Van Brugghe Bart (1627) 4.0
11 Mitran Ovi (1530) 4.0 1-0 Laeremans Louis (1384) 2.5
12 Demeersseman Rudi (1396) 3.5 1-0 Goossens Senne (0) 3.0
13 Gijsels Xander (1291) 3.0 1-0 Goossens Anouck (0) 2.5
  De Cocq Ramin (1628) 4.0   Afwezig    
  Smet Luc (1435) 1.0   Afwezig    
  Boonants Paul (0) 0.0   Forfait    
Begin van de pagina